Blauman

Blerja që po çmend shqiptarët!
Vetem 480 leke një copë

Ëndërroni të keni enë kuzhine të cilat shkëlqejnë?

Apo enë kuzhine të cilat ruajnë vlerat ndër vite?

Po sikur ne të prezantojmë për ju një set që I gëzon të dyja këto veti?

Nga lideri i prodhimit të enëve të kuzhinës ”Blaumann”

ju sjellim ekskluzivisht setin me 27 enë kuzhine ndërtuar në çelik inoks.

Ja 8 arsyet përse duhet të bëni tuajin këtë set TANI!

Të gjitha enët e gatimit kanë përmbajtje çelik-inoksi. Ky material premton jetëgjatësi dhe shkëlqim te përhershëm.
Të gjitha enët pajisen me plot 5 shtresa fundore induktive. Këto shtresa sigurojnë gatim 38% më të shpejtë duke kursyer kështu kohë dhe energji elektrike. Kjo ndihmon që të shpërndahet temperatura njëtrajtësisht dhe e ruan nxehtësinë për orë të tëra.
Si tenxheret edhe tiganët janë të pajisura me kapak qelqi individual tepër rezistent ndaj temperaturave të larta.Kapaku individual ndërtuar në qelq, me dorezë inoksi dhe valvul avulli ju mundëson kontrollin e ushqimit pa qënë e nevojshme lëvizja e kapakut.
Të gjitha enët janë të pajisura me vijëzime litrash të cilat ju ndihmojnë në matjen e ingredientëve përbërës të recetës suaj.
Ushqimi ruan nxehtësinë me orë të tëra. Pra mund të themi me bindje se edhe nesë ju e fikni sobën, ushqimi do të vazhdojë të ziejë. Kjo fal 5 shtresave fundore qe vërehen lehtësisht. Mund të gatuani në mëngjes dhe të largoheni për në punë, kur të ktheheni në pasdite, do të shihni se ushqimi është ende i nxehtë.
Mbajtëset janë të harkuara në mënyrë ergonomike dhe shërbejnë si izoluese të mira të nxehtësisë.Kjo parandalon dëmtimet dhe incidentet që jemi mësuar të hasim shpesh gjatë gatimit
Vulë autentike në pjesën fundore të secilës enë kuzhine, e cila ju dëshmon se keni zgjedhur enët ideale për kuzhinën tuaj dhe po gatuani si në kuzhinat më luksoze europiane
Me një design elegant dhe modern, enët përshtaten në çdo kuzhine lehtësisht qoftë ajo klasike apo moderne. Ky set është sa elegant edhe funksional. Të gjitha enët, kanë dekor elegant me 3 vija dalluese në pjesën e jashtme.

I nxituari, I fituari!

Cmimi origjinal

31.990 leke!

Sot për ty vjen kjo ofertë e cila nuk duhet humbur! Një klikim I thjeshtë dhe fitoje të gjithë setin per

12,990 Lek

Oferta është e vlefshme deri në datën 10 dhjetor!

Mos harro: 12,990 lekë për plot 27 enë kuzhine!

Nxito dhe beje tënden!

Cilat jane enët e kuzhinës që do të gjeni në setin me 27 pjesë?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Menu