Revolucion ne gatimin PA YNDYRE : Power Air Fryer XL

Revolucion ne gatimin PA YNDYRE : Power Air Fryer XL

Nuk ju vjen nder mend asnje recete, dhe familja pret vaktin nga JU??? Oh, merr librin e recetave dhe behu MASTER CHEF, libri ne shqip eshte brenda paketimit!
Power Air Fryer XL – Furre digjitale me prekje (touch screen) , me ekran led, me timer dhe temperature qe e ulni manualisht nese deshironi!
Karkaleca friture, krokante per vetem 10 minuta
Pule e pjekur krokante per 25 minuta
Gjoks gjel deti piqet ne menyre perfekte ne 35 minuta
Sekreti qendron ne qarkullimin e ajrit ne forme cikloni ne temperature deri ne 400 grade.
Pjek,Skuq,Gatuan ne ciklonin e ajrit te nxehte ushqimet tuaja, duke i bere krokante nga jashte dhe te buta e te shijshme brenda!
Mjafton te vendosni ndaresin e koshit dhe nga nje ane qofte,nga ana tjeter patate dhe ja ku keni gati nje pjate pa bere pis asnje ene.
Koshi me shtrese qeramike anti ngjitjes eshte dizenjuar qe mos te ngjise asnje ushqim.
Yndyra e vete ushqimit bie ne kontenitorin e poshtem.
Larja ne lavastovilje ose thjesht mbusheni koshin me uje te ngrohte per disa minuta.Mos perdorni tel apo sende te forta per ta pastruar !
Do t`ju zevendesoje zgaren tuaj, furren, soben, tosterin dhe tenxheren me presion.

OFERTA :

Miresevini ne boten “GATUAJ SHENDETSHEM dhe PA YNDYRE”, per blerje ketu ne faqen zyrtare e perfitoni nga 13,990 leke vetem 9,990 leke!
Sasia e limituar!
Permbajtja e Paketimit : 1 Power Air Fryer +1 liber recetash original ne shqip

Vlera e Produktit : 13,990 leke
Oferta nese e blini tani 9,990 leke +300 leke Transporti

Me kete blerje perfitoni me 1500 leke secilin nga produktet :
set 3 thika color Royalty+qeruese qeramike / ose 3 tava pjekje ne madhesi te ndryshme+spatula silicon/nje pale syze lexuese ONE POWER