Slenlux jeggings(1+2) - BCTV
0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Slenlux jeggings(1+2)

3,990 LEK

Cmimi ofertës : 3990 leke  Transport 0 leke
Kontakt: 044314360
Slenlux jeggings: Ultra komode,sportive dhe moderne,te rehateshme dhe luksoze.
-Me te lehta se ajri,me xhepa te vertete, bel i larte, zhdukin vijezimet e te brendshmeve,modelojne te pasmet,kofshet dhe pulpat duke ju dhuruar nje pamje sexy dhe teper femerore!
Bli NJE dhe merr TRE dhurate ! Ndjehesh SHKELQYER ! Dukesh SHKELQYER
 Pako permban : 3 pale te gjata (blu, te zeza,gri)
Brand origjinal JEGGINGS nga BCTV 
Category: