0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

BIOSHAPER (3 ne 1)

2,600 LEK

Oferta: 2990 leke (3 ne 1) Transport 0 leke

Kontakt: 044314360

BCTV sjell per ju : BIOSHAPER -zgjidhja e vetme inteligjente e korsesë se padukshme dhe pa qepje.
Biokristalet ose Kristalet organike aktive jane minicopeza te nderthurura me tekstilin special te copes dhe ka nje efekt te shkelqyer elastik ,ka nje jetegjatesi pa limit,dhe me kryesorja nuk do djersini kurre.
Pse duhet te blini BIOSHAPER?
-Sheshon barkun tuaj!
-Bioshaper eshte korse e padukshme qe modelon trupin!
-Zhduk pamjen e rrudhave apo celulitin,
-Ngre dhe tonifikon te pasmet
-nuk djersin
-perberja me kristale organike i jep jetegjatesi pa limit
-nuk ka tegela apo qepje qe te bezdisin
-do t ju beje te zbrisni 2 numra nga masa juaj…

Clear selection
SKU: N/A Category: