0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Glow Bright Laser Show

9,990 LEK 6,990 LEK

Tel: 044314360

Glow-Bright Laser Light Deluxe ® Yjet Vezulluese brenda nje projektori lazer per ambjentet jashte dhe brenda. Shpikja me e fundit per te dekoruar shtepine me vezullimin e festive te fundvitit, ditelindje, party te rinjsh apo cdo darke familjare !

Sjell ngjyra, ndricim dhe magji festive pa kabull ,pa lodhjen e litareve te dritave, pa mundin se si e ku ti varni ato.

Funksione (6 ne levizje dhe 3 statike)

Telekomanda e pa perfshire

Trekendesh mbeshtetes per ambjentet brenda e perfshire ne paketim

Mbeshtetes per jashte  i perfshire ne paketim

Projektor bicolor ,dy ngjyresh :  e kuqe dhe e  jeshile

Funksioni me  fikje automatike

1000 in stock

Category: