fbpx

Shop

Starlyf Cooler Pro

5,990.00 LEK

 

Starlyf cooler Pro :  5990 leke

Ne keto dite te nxehta, eleminoni vapen me Ftohesin tone, Starlyf Cooler Pro.

Sekreti bazohet ne Hidroteknologjine, pra ne depoziten e ujit qe ndodhet ne pajisje.

Mbushni kontenierin me uje dhe per 20 ore shijoni freskine unike, pa thare ajrin.

Filtrat ne brendesi te Starlyf mundesojne filtimin e ajrit, duke futur ajer te nxehte dhe duke nxjerre ajer te fresket.

Freskoni ajrin, duke mos lejuar tharjen e tij, pa zhurme, ne pak caste.

I lehte per tu transportuar, pasi perdoret me bateri ose me ushqyesin e tij.

Perfekte per udhetime, shtepine e plazhit, dhomen e leximit, kuzhinen, dhomen e femijeve apo prinderve tuaj, apo edhe ne zyre.

Cmim Promocional: 5990 leke, Transport 0 leke