fbpx

Shop

Spray Mop (2 ne 1)

2,990 LEK

Oferte: 2990 leke Spraymop + 2 mikrofibra+ Lares Xhamash

Kontakt: 044314360 

Spray Mop Lan dhe Than ne sekonde fale kellefit me qindra mikrofibra.

Depozite e cila mbushet me uje, ose aromatizuesin e preferuar

Permban leve ne doreze ndaj do te spruconi aq uje sa deshironi

Zhduk pluhurin, Pastron kendet me te veshtira, Thith cdo papasterti

Perdoret ne te gjitha llojet e dyshemeve

Mikrofibrat lahen ne lavatrice

Nuk ze vend, Nuk te lodh, Nuk te merr kohe.

Dhurate 2 mikrofibra & Lares Xhamash me spray te inkorporuar

1
×
Spray Mop+ 2 MIkrofibra dhurate+Pajisje per larje xhamash vetem 2990 leke. Transport 0 leke. Deshironi ta perfitoni?