0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

PROLINE HAIR

PROLINE HAIR

4,990 LEK

Çmimi : 4990 lekë
SEKRETI I KREHERIT PRO-LINE ESHTE VESHJA ME QERAMIKE TERMIKE E DHEMBEZAVE QE NGROHEN DERI NE 230 GRADE PA DJEGUR FLOKET.
PRO-LINE KREH DHE DREJTON NJEKOHESISHT,NE CDO KOHE DHE SA HERE QE DILNI NGA SHTEPIA.
DREJTON BUKUR FLOKET ME ONDE DHE KACURRELA DUKE I DHENE SHKELQIM DHE BUTESI.
PRO-LINE JU JEP CDO DITE PAMJE TE KURUAR
E SHPEJTE-EKONOMIKE-E LEHTE NE PERDORIM!

CANTA TERMIKE-DHURATE
Na shkruani ne whatsap ose viber : 0676003434 / 0676009090
TELEFONO : O44314360

100 in stock

Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !