fbpx

Shop

Perfect Hourglass

2,600 LEK

1 cope per 2600 leke dhe 2 cope per 3900 leke

Kontakt: 044314360 

Perfect Hourglas- Korseja magjike qe do tiu fale format e Ores se Reres.

Keto forma jane ne mode qe ne periudhen klasike, ku mund te permendim disa te famshem qe kane pasur keto forma: Marilyn Monroe, Sophia Loren etj.

Ne kohet moderne mund te permendim: Kardashian apo edhe Jennifer Lopez.

Kjo korse mundeson humbjen e 4 masave trupore ne momentin e vendosjes saje fashove kompresuese te cilat arrijne kete rezultat ne trupin tuaj.

E perfitoni ne versionin e zi dhe nude

 

 

Categories: ,
1
×
Perfect Hourglass 1 cope 2600 leke, 2 cope 3900 leke. Ngjyre Bezhe ose te Zeze, Transport 0 leke