MORE BRA - BCTV
0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

MORE BRA

3,990 LEK

Qe ti te ndjehesh mire,te jesh rehat me veten tende dhe per me teper shume sensuale…ju prezantojme More Bra !

Per nje kohe te limituar behu pjese e kesaj oferte te cmendur:

paguaj 1 dhe merr 3 !

More Bra origjinale,jane sutjena te dizenjuara nga nje grua per te gjitha grate, super te rehatshme, të lehta,të përshtatshme me çdo lloj trupi, dhe mase….

More Bra I jep nje   pamje perfekte gjoksit tend, pa rripa, pa rrudha ,te buta ,pa dhimbje…!

I perdor per vrap,ne palester , shume te rehatshme dhe pergjate nates…

Nese i vesh cdo dite poshte nje bluze apo direkt nen nje xhakete…gjithmone pamja do te jete perfekte…

Me More Bra ju do ti jepni fund ecejakeve per te gjetur numrin tuaj,sepse fabrikimi revolucionar i ketyre sutjenave,pa tegela,ben qe te adaptohen menjehere me masen tuaj… Eshte sistemi me modern i pershtatjes ne trup qe eshte krijuar ndonjehere gjer me sot…

Elastike, te buta, me nje jetegjatesi pa limit…sutjenat More Bra jane ato qe ju deshironi!

…dhe ju do te donit nje pale bezhe seksi qe jane thuajse te padukshme,apo nje pale sutjena me bardhesi perfekte…por nuk ben dot pa nje pale te zeza…

Porosit tani ! Dhuroji vetes kenaqesi,komfort,butesi dhe nje pamje sensuale…sepse Ti e meriton !

99 in stock

Category: