LIVINGTON Mr.T

LIVINGTON Mr.T

6,490.00 LEK

Ju prezantojmë me shpikjen më gjenialë të këtij shekulli!
Livington Mr.T
U deshën 8 vjet për ta projektuar, por tani është këtu,ne Shqiperi nga BCTV !
Me Livington Mr.Ti, tani ju do të mund të pastroni çdo lloj sipërfaqeje të lëmuar pa e gërvishtur apo vijëzuar atë, duke lënë pas vetëm një pastërti kristali!
Dritare të brendshme ose të jashtme, sera dimërore të pjerrëta, apo dritare në tavan pa hedhur pika uji, pllaka të llojëve të ndryshme, pasqyra, kuzhinë, tavolina xhami apo kabinë dushi, dhe ajo që është më e rëndësishme, me Mr.Ti, ju mund të pastroni me lehtësi dhe hapësira të harkuara, pa i gërvishtur ato dhe pa spërkatur ujë në dysheme.

1000 in stock

Category:

Product Description


Ju prezantojmë me shpikjen më gjenialë të këtij shekulli!
Livington Mr.T
U deshën 8 vjet për ta projektuar, por tani është këtu,ne Shqiperi nga BCTV !
Me Livington Mr.Ti, tani ju do të mund të pastroni çdo lloj sipërfaqeje të lëmuar pa e gërvishtur apo vijëzuar atë, duke lënë pas vetëm një pastërti kristali!
Dritare të brendshme ose të jashtme, sera dimërore të pjerrëta, apo dritare në tavan pa hedhur pika uji, pllaka të llojëve të ndryshme, pasqyra, kuzhinë, tavolina xhami apo kabinë dushi, dhe ajo që është më e rëndësishme, me Mr.Ti, ju mund të pastroni me lehtësi dhe hapësira të harkuara, pa i gërvishtur ato dhe pa spërkatur ujë në dysheme.

Sekreti qëndron tek dizajni unik nga ana teknike!
Mr.Ti është i sofistikuar, tehu prej silikoni polimer përshtatet menjëherë me çdo lloj sipërfaqeje.
Kanalet e vijëzuara në pajisje e drejtojnë të gjithë ujin direkt në kontenierin e ujit të Mr.Ti!
Ska më spërkatje në dysheme, dhe asnjë pike uji nuk rrjedh anash! Dhe në fund, thjesht e derdhni ujin e papastër në kovë. Më e thjeshtë se kaq, nuk mund të ishte.

Ky sistem funksionon si vertikalisht (lart dhe poshtë) – qoftë pjerrtas- apo në pozicionin e tavanit.
Tehu revolucionar prej silikoni polimer i Mr.Ti, pastron me lehtësi jo vetëm sipërfaqet e sheshta, por gjithashtu sipërfaqet e lakuara dhe ato gjysmërrethore!
POROSIT TANI- dhe në shtëpinë tuaj do të mbërrijë pajisja më gjeniale e mijëvjeçarit të tretë- LivingtonMr.Ti— me tehun e tij të sofistikuar prej silikoni polimer, dhe kanalet për kullimin e ujit , së bashku me kontenierin e papastërtive dhe dorezën e montueshme për pastrimin më efikas dhe të rehatshëm që keni pare ndonjlherë, me çmim BEFASUES!

Mr.T standard permban :
1xMr.T e madhe 29 cm
1xshkop Mr.T
1xinstrument per paralarje
1xkellef mikrofibre
1xkove per pastrim dhe mbajtjen e setit Mr.T

Mr.T deluxe permban :
1xMr.T e madhe 29 cm
1xMr.T e vogel 21 cm
1xshkop Mr.T
1xinstrument per paralarje
3xkellef mikrofibre
1xkove per pastrim dhe mbajtjen e setit Mr.T
1xkellef mikrofibre
1xkove per pastrim dhe mbajtjen e setit Mr.T

Mr.T deluxe permban :
1xMr.T e madhe 29 cm
1xMr.T e vogel 21 cm
1xshkop Mr.T
1xinstrument per paralarje
3xkellef mikrofibre
1xkove per pastrim dhe mbajtjen e setit Mr.T

3 reviews for LIVINGTON Mr.T

  • Besnik

    ;)

  • Besnik

    LIVINGTON MR.T

  • Doruntinaa

    best prod.

Add Review

Add Review

Related Products