Shop

Glow Bright Led

9,690.00 LEK

Glow-Bright Laser Light Deluxe ® Yjet Vezulluese brenda nje projektori lazer per ambjentet jashte dhe brenda. Shpikja me e fundit per te dekoruar shtepine me vezullimin e festive te fundvitit, ditelindje, party te rinjsh apo cdo darke familjare !

Sjell ngjyra, ndricim dhe magji festive pa kabull ,pa lodhjen e litareve te dritave, pa mundin se si e ku ti varni ato.

  • 9 FUNKSIONE (6 ne levizje dhe 3 statike)
  • TELEKOMANDA e pa perfshire
  • TREKENDESH MBESHTETES PER AMBJENTET BRENDA E PERFSHIRE NE PAKETIM
  • MBESHTETES PER JASHTE  I PERFSHIRE NE PAKETIM
  • PROJEKTOR BICOLOR ,DY NGJYRESH :  E KUQE DHE E  JESHILE
  • FUNKSIONI ME  FIKJE AUTOMATIKE

1000 in stock

Category: