FIGUREBITES

FIGUREBITES

4,440.00 LEK

Paguani Nje dhe merrni Dy. Kjo është një ofertë e limituar.

Është koha juaj!

Eshtë trupi juaj!

Figurebites. Porosit tani!

 

Ne paketim do te keni :

1 pako Figurebites

1 tjeter pako dhurate

1000 in stock

Category:

Product Description

Dëshironi të tresni yndyrnat duke ngrënë ushqimit tuaj të preferuar…. Çokollatë!!!

Ju paraqesim Figurebites, një çokollatë me shije të mrekullueshme e cila djeg yndyrnat dhe ju ndihmon të bini ne peshë.

E vetmja gjë që duhet të bëni është të hani rregullisht një Figurebites të shoqëruar me një gotë ujë para çdo vakti. E thjeshtë, e lehtë, e shijshme!

Figurebites janë të shëndetshme, natyrale, përmbajnë pak yndyrë dhe shumë kalcium, si dhe janë një burim i mirë vitaminash. Ata jo vetëm reduktojnë sasinë e yndyrës në trupin tuaj, por gjithashtu mbushin stomakun tuaj pa shtuar yndyrë në organizëm sepse kane perberes kryesor: Garcinia Cambogia qe njihet per kontrollin e peshes,djegien e yndyrnave dhe me kryesorja redukton ndjenjen e urise.

Ju humbisni 3-5 kilogramë në dy javë pasi kanë filluar trajtimin me Figurebites. Më në fund, ju prezantojmë një sistem dobësimi pa efekte anësore, pa medikamente, dhe pa qënë nevoja për të konsumuar ushqime dietike pa shije.

Paguani Nje dhe merrni Dy. Kjo është një ofertë e limituar.

Është koha juaj!

Eshtë trupi juaj!

Figurebites. Porosit tani!

 

Ne paketim do te keni :

1 pako Figurebites

1 tjeter pako dhurate

 

 

Cmimi : 4440 lek+transporti

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Related Products