EKO-FSHESA

7,990.00 LEK

-fshese ekologjike
-pastron pluhurat dhe i mban brenda vetes
-papastertite direkt ne kosh
-lahet lehtesisht
-furcat rrotullohen 360 grade
-fshin poshte mobiljev
-koka rrotullohet deri 180 grade
-pa kabell ,pa bateri

Nje Eko-Fshese kushton vetem 4990 leke!
Bli DY dhe perfitoji vetem per 7990 leke.

1000 in stock

Additional Information

Weight 2 kg
Dimensions 120 x 15 x 40 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Related Products