fbpx

Shop

Eco Sweeper(1+1)

5,490.00 LEK

Categories: ,

Product Description

Cmimi Ofertes (2 cope) : 41 euro

Pse duhet te blini Eco Sweeper?

-fshese ekologjike
-pastron pluhurat dhe i mban brenda vetes
-papastertite direkt ne kosh
-lahet lehtesisht
-furcat rrotullohen 360 grade
-fshin poshte mobiljev
-koka rrotullohet deri 180 grade
-pa kabell ,pa bateri

 

Related Products