fbpx

DREAMOLINO

DREAMOLINO

6,990.00 LEK

Ekskluzivisht per ju nga BCTV ,shpikja me e re me fame botërore!

Rezultat inovativ i 40 viteve pune ,jasteku Dreamolino

Jastëku i parë që mund të përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin tuaj, pasi ka 6 nivele pershtatjeje te personalizuara. Ky eshte jastek ergonomik qe do te thote se koka , rruazat e qafes dhe shtylla kurrizore jane gjithmone te mbeshtetura ne menyre korrekte.

Dreamolino eshte kaq I rehatshem sa do te ndjeni menjehere gjumin e qete dhe relaksues nate pas nate….Sekreti? Kombinimi ideal i nje U-je te patentuar , me dy rollers të veçante mbështetës për qafën, dhe memory foam që përshtatet shpejt me formen e kokes .Eshte projektuar per te mbajtur koken rehat dhe fresket …

Jepini vetes nje dimension te ri te shlodhjes dhe gjumit…

Dreamolino eshte I vetmi jastek qe mbeshtet plotesisht vertebrat e ndjeshme te qafes te cilat duhet te durojne peshen e kokes per rreth 16 ore dhe kane kaq shume nevoje te ndjehen te relaksuara.

Dreamolino -nje dhurate e bukur per ciftet e sapomartuara dhe ju prinder te dashur ! Jastek I personalizuar me 6 nivele pershtatjeje dhe dy rula per nje mbeshtetje te plote te vertebrave te qafes…Nje rast qe nuk duhet humbur ! Telefono tani !!!

Sasi e limituar :

Dreamolino me :

-6 nivele pershtatjeje

-2 rollers mbeshtetes

Klientet me Karten e BCTV : -1500 LEKE

kartabctv

In stock

Category: