0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Crunch Fir Belt

2,990 LEK

  • Crunch Belt ju ndihmon ne shkrirjen e dhjamit duke rritur temperaturen e trupit duke stimuluar djersitjen dhe eleminimin e qelizave dhjamore
  • Shkrin dhjamin ne bark, bel dhe pjesen abdominale
  • Efekt Sauna
  • Relakson/ Tonifikon/ i jep Forme trupit tuaj
  • Masa e Belit deri ne 127 cm, pershtatet sipas deshires
  • 92 cm x 26 cm
  • 5 nivele mbyllje me zinxhir
× Keni pyetje ? Na shkruani !