fbpx

CLEVER CANE

3,990.00 LEK 2,600.00 LEK

Oferta: 2600 leke Transport 0 leke

Kontakt 044314360

VEMENDJE …Ju prezantojme bastunin inteligjent.

Ky bastun eshte i jashtezakonshem, shpikja me e re me dopio doreza, i cili ju ofron maksimumin e mbeshtetjes dhe ekuilibrit per tu ngritur me shume lehtesi.

Mjafton te hapni dorezen,perkuleni para dhe ngrihu ,ec apo ulu pa asnje veshtiresi!

Forma ergonomike e bastunit te lejon te shperndash peshen trupore ne menyre te njetrajtshme, duke te dhene stabilitet dhe besim ! Ti çohesh, ulesh dhe ecen pa ndihmen e askujt.

Bastuni inteligjent ka nje baze mbeshtetese qe adaptohet me cdo lloj terreni,nga pllakat e lemuara deri tek trotuaret.Sekreti qendron ne koken rrotulluese 360 grade me tre kembe anti rreshqitje qe garantojne ekuiliber dhe vetebesim ne ecje.

Ne ndryshim me cdo bastun tjeter ai qendron vete ne kembe!

E rregullon si te duash lartesine nga 86 cm deri ne 96 cm pasi ka 5 nivele gjatesie.

Mjafton ta zgjasni dhe te vendosni bllokuesin ne lartesine e duhur per ju!

Ka nje doreze mbeshtetese komode qe hapet lehte,nje rrip praktik per tu ndjere me shume i sigurt …Ky bastun paloset lehtesisht, dhe ti e merr me vete kudo qe shkon…

Mjafton ta hapesh dhe menjehere bastuni shkon ne shtrirje vertikale dhe e ke gati per te ecur, gjithcka me lehtesi maksimale.

Por mbi te gjitha ne doreze eshte e inkorporuar nje drite LED qe te ndihmon te ecesh gjate nates.Ti shikon drejt ose mund ta perkulesh para , dhe shikon lehtesisht dyshemene ku duhet te kalosh.

Por ajo qe nuk eshte pare ne asnje bastun tjeter eshte alarmi i sigurise. Kur ndjehesh ne rrezik menjehere shtyp butonin ,aktivizo alarmin dhe njerezit rrotull menjehere do t ju vijne ne ndihme

Sigurisht keni pare e degjuar per shume bastuna, por asnjeri si Bastuni inteligjent i cili rri vete ne kembe,me dopio doreza per maksimumin e mbeshtetjes, me 5 nivele lartesie, baze mbeshtetese qe rrotullohet 360 grade ,nje llampe te fuqishme LED dhe per here te pare nje bastun me alarm sigurie.

Kujdesuni per njerezit me te dashur,ofrojini besim dhe siguri me Bastunin Inteligjent! BCTV-bli nga ku je ti !

In stock

Categories: ,