Shop

LEGGINGS

6,990.00 LEK

Cmenduria e Verës ne BCTV
Slim Jeans LEGGINGS : Ultra komode,sportive dhe moderne,te rehateshme dhe luksoze.
-Me te lehta se ajri,me xhepa te vertete, bel i larte, zhdukin vijezimet e te brendshmeve,modelojne te pasmet,kofshet dhe pulpat duke ju dhuruar nje pamje sexy dhe teper femerore!
Bli NJE dhe merr TRE dhurate ! Ndjehesh SHKELQYER ! Dukesh SHKELQYER
cmimi : 6.990 leke
Pako permban : 2 pale te gjata (blu, te zeza) +2 pale trecerekeshe (blu,te zeza)
Brand origjinal LEGGINGS nga BCTV 

 

100 in stock

Category:

Product Description

Cmenduria e Verës ne BCTV
Slim Jeans LEGGINGS : Ultra komode,sportive dhe moderne,te rehateshme dhe luksoze.
 
-Me te lehta se ajri,me xhepa te vertete, bel i larte, zhdukin vijezimet e te brendshmeve,modelojne te pasmet,kofshet dhe pulpat duke ju dhuruar nje pamje sexy dhe teper femerore!
Bli NJE dhe merr TRE dhurate ! Ndjehesh SHKELQYER ! Dukesh SHKELQYER
cmimi : 6.990 leke
Pako permban : 2 pale te gjata (blu, te zeza) +2 pale trecerekeshe (blu,te zeza)
Brand origjinal LEGGINGS nga BCTV 

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Related Products