fbpx

GELLED

4,600.00 LEK 3,990.00 LEK

Bctv ju sjell produktin me te ri  GELLED … inovacion ne berjen e manikyr gel !

Per here te pare furra me llampe Led per secilen nga ju ne shtepine tuaj!

Seti luksoz GELLED ka Brenda furren e pjekjes me llampe LED dhe fishe USB  që do t’ju thaje manikyr gelin ne shume pak seconda… ju beni vete manikyr apo pedikyr per nje pamje shik ne cdo moment.

Gelled është nje product I mahnitshem! Pershtatje e stilit profesional ne kushtet e shtepise …dhe garancia : cdo dite ne dy jave duket sikur sapo I keni bere thonjte tuaj.

Kurre deri me sot nuk keni patur nje furre pjekje Led per duart dhe per kembet kaq praktike dhe elegante!

SekretiI gelled qendron ne faktin se thahet pabesueshmerisht shume shpejt,me shkelqim luks dhe jetegjatesi! Teknologjia e tharjes me furren e personalizuar LED enkas per ju, ngurteson dhe than manikyrin ne vetem 30 seconda.

Thjeshte , pastro siperfaqen nga kutikulat e thara,perdor limen shkelqyese per siperfaqen e thoit dhe apliko nje here te vetme manikyr gelin …vetem nje here …nuk ka nevoje me teper.Mjafton vetem nje here furca mbi thua dhe GELLED lyen dhe shkelqen njekohesisht ! Vendosni pese gishterinjte ne furren praktike led dhe super te lehte.Per 60 sekonda jeni gati per te dale.

Bej manikyr apo pedikyr, ne furren tone praktike led, per 60 seconda than thonjte e duarve apo te kembeve!Stina e ngrohte na pret, dhe nje zonjushe apo zonje per te patur nje pamje femerore duhet se pari estetike ne thonjte e duarve dhe te kembeve…ndaj ne menduam te sjellim ne shtepite tuaja setin e mrekullueshem GELLED…Ju mund ta porositni duke na telefonuar ne numrin 04 431 4360, ose na shkruani ne inbox , ose mail ne [email protected]

Ju beni porosine , per transportin mendojme ne… e sjellim direkt tek ju!

Ne nje paketim luksoz ideal per dhurate perfshihen:

Furra me llampe Led me bateri dhe kabell ushqimi usb

2 shishe manikyr gel : te kuqe dhe nude

Dhurate :30 flete alumini /Lime lemuese/Shkopi modelues

Cmimi : 8490 lek / transport 0 lek

In stock

Categories: ,

Product Description

Cmimi : 3990 lek / transport 0 lek

Dhurate :30 flete alumini /Lime lemuese/Shkopi modelues

KOntakt 044314360

Bctv ju sjell produktin me te ri  GELLED … inovacion ne berjen e manikyr gel !

Per here te pare furra me llampe Led per secilen nga ju ne shtepine tuaj!

Seti luksoz GELLED ka Brenda furren e pjekjes me llampe LED dhe fishe USB  që do t’ju thaje manikyr gelin ne shume pak seconda… ju beni vete manikyr apo pedikyr per nje pamje shik ne cdo moment.

Gelled është nje product I mahnitshem! Pershtatje e stilit profesional ne kushtet e shtepise …dhe garancia : cdo dite ne dy jave duket sikur sapo I keni bere thonjte tuaj.

Kurre deri me sot nuk keni patur nje furre pjekje Led per duart dhe per kembet kaq praktike dhe elegante!

SekretiI gelled qendron ne faktin se thahet pabesueshmerisht shume shpejt,me shkelqim luks dhe jetegjatesi! Teknologjia e tharjes me furren e personalizuar LED enkas per ju, ngurteson dhe than manikyrin ne vetem 30 seconda.

Thjeshte , pastro siperfaqen nga kutikulat e thara,perdor limen shkelqyese per siperfaqen e thoit dhe apliko nje here te vetme manikyr gelin …vetem nje here …nuk ka nevoje me teper.Mjafton vetem nje here furca mbi thua dhe GELLED lyen dhe shkelqen njekohesisht ! Vendosni pese gishterinjte ne furren praktike led dhe super te lehte.Per 60 sekonda jeni gati per te dale.

Bej manikyr apo pedikyr, ne furren tone praktike led, per 60 seconda than thonjte e duarve apo te kembeve!Stina e ngrohte na pret, dhe nje zonjushe apo zonje per te patur nje pamje femerore duhet se pari estetike ne thonjte e duarve dhe te kembeve…ndaj ne menduam te sjellim ne shtepite tuaja setin e mrekullueshem GELLED…Ju mund ta porositni duke na telefonuar ne numrin 04 431 4360, ose na shkruani ne inbox , ose mail ne [email protected]

Ju beni porosine , per transportin mendojme ne… e sjellim direkt tek ju!

Ne nje paketim luksoz ideal per dhurate perfshihen:

Furra me llampe Led me bateri dhe kabell ushqimi usb

2 shishe manikyr gel : te kuqe dhe nude

 

Related Products