0 items in the shopping cart
 • No products in the cart.

Shop

MULTI COOKER set GRANITI me 7 PJESE

9,990 LEK

Karakteristikat : 

 • 100% GRANIT BIO 
 • PIONIER I INOVACIONIT
 • PFOA free 
 • PTFE free
 • O.M.S collection (qe nga viti 1976)
 • Brand i vulosur
 • Multi Cooker set 26 cm x 26 cm
 • Te shendetshme 100%
 • Siperfaqe jo ngjitese
 • Cilesi e larte
 • Dizajn ERGONOMIK
 • Made in Turkey

Pershkrimi I produktit : Jo nje, por 7 pjese te cilat krijojne  me shume se 7 kombinacione enesh gatimi.

SETI PERMBAN :

 • Nje  tigan super te thelle MULTI FUNKSIONAL
 • Nje tigan zgare MULTI FUNKSIONAL
 • Nje  tigan me mbrojtje rrethore silikoni
 • Nje   kapak qelqi me valvul presioni
 • Aksesore silikoni reserve
 • Koshi per skuqje apo zierje perimesh.Te gjitha keto ene fantastike kane  gjatesi dhe gjeresi 26 cm.
 • Secili nga tiganet perdoret me vete me kapakun e qelqit. Ato nderfuten thjesht tek njeri tjetrin duke krijuar nje super tigan te dyfishte me cilesi SUPERIORE.

POR VEMENDJE MIQ : per here te pare kemi nje tigan te dyanshem kaq te thelle shumeperdorimesh I cili krijohet lehtesishT DUKE U KTHYER NE NJE DOUBLE PAN te fuqishem prej Graniti ne 360 grade.

Hapesira eshte e  bollshme per te gatuuar nje pule apo gjel , peshk apo supe, sepse ne fakt eshte I thelle sa nje tenxhere….

Ju e ktheni menjehere si nje friteze nese doni te skuqni patatet e preferuara por dhe makaronat te cilat nga koshi I hidhni direkt ne pjate….

Dhe Perimet e ziera tashme ruajne te gjitha vlera ushqyese, fibrat dhe vitaminat …shendetshem dhe sigurt sepse  gatuhen ne ene graniti 100% BIO.

Graniti ka nje ndjesi te mrekullueshme ne prekje, garanci absolute ,inovacion ne te gatuarit SHPEJT dhe me shume SHIJE.

Seti MULTI COOKER ka  4 shtresa graniti qe nuk ngjitin, BIO, pa lende kimike, jo toksik dhe antibacterial!

Arma me e forte e eneve prej Graniti eshte MIREMBAJTJA sepse jane  ANTIBAKTERIAL dhe ANTIPAPASTERTI dhe …nese ndotet nga brenda apo nga jashte ju do ta keni 100 here me te lehte ta pastroni krahasuar me cdo material tjeter te eneve te kuzhines perdorur deri sot…

Te gjitha enet jane me mbyllje magnetike ,me aksesore qe nderfuten tek njeri tjeteri.

Zgjidhje per te gjiithe ju qe keni  soba me korent apo gaz.Prodhuar per te gatuar deri ne 420 grade celcius!

Vetem 9990 leke dhe ju keni nje set MULTI COOKER me BRAND te gdhendur ne secilen prej eneve:

OMS Granit I paster  -Prodhuar ne Turqi