fbpx

Shop

MIracle Blade (Set 13 thika)

7,490 LEK 3,990 LEK

Oferta: 13 thika 3990 leke, Transport 0 Leke

Kontakt 044314360

Miracle Blades Klas Boteror realizon nje performance te larte ne prerje, sepse kane karakteristike dizenjon ekskluzive ergonomike per te prere, coptuar apo ndare ushqimin si nje profesionist

Ato jane krijuar sipas standarteve me te larta Gjermane te celikut inoks, forma i eshte dhene ne temperatura te ftohta, e nxehur ne 2000 grade dhe me pas eshte zhytyr ne nitrogjen te lengshem me temperature deri ne minus 427 grade

Ne secilen thike eshte gdhendur emri i saj, ndaj sdo ti ngaterroni kurre me

Tehet e drejta te thikes ROCK ‘N CHEF pergatisin lehtesisht perime te fresketa dhe nga ato me te veshtirat per tu prere, si kungulli i dimrit.

Kane dhembeza per te pershpejtuar prerje, dhe 3 zona prerje keshtu qe mund te prisni, coptoni deri ne perfeksion.

Thika e kockave apo filetos eshte kaq fleksibel, mund te heqi lekuren dhe pret fileton lehtesisht ne pak sekonda.

Me tehun e holle dhe fleksibel te CHOP ‘N SCOOP’S  coptimi eshte i shpejte dhe i thjeshte.

keto thika do te kene tehet e mrephta per nje kohe te gjate, e garantuar kjo!

 

 

 

 

Categories: ,
1
×
Deshironi te perfitoni 13 thikat per vetem 3990 leke?