fbpx

EGGIES

EGGIES

1,000.00 LEK

EGGIES-te ziesh veze pa levozhge !
EGGIES,menyra me e lehte per te gatuar vezet e ziera pa levozhge,thjesht thyeje dhe derdhe brenda,mbylle ne maje dhe zieje…mjafton nje rrotullim,dhe ke veze te ziera ne cdo kohë!

Me EGGIES mund te ndani te kuqen nga e bardha duke i zier veç sipas deshires.
Ju mund te shtoni ereza dhe kripe sipas shijes qe para se ta zieni vezen, dhe e keni gati per te shijuar nje vakt me jo 1 por 6 veze.Dhurate ndaresja e se kuqes!

PERFITONI OFERTEN vetem per nje kohe te shkurter keni mundesine te beni tuajen nje pako me 6 eggies,dhurate ndaresja e te kuqes se vezes.

Ti vetem telefono ne nr.04 431 4360 ose dergo porosine tende ne :[email protected] dhe menjehere niset drejt teje pako vetem 1990 lekë /transporti 0 lek/

Paketimi permban : 6 Eggies (lahen lehte,futen dhe ne lavastovilje)
Dhurate 1 ndarese e se kuqes se vezes.

1000 in stock

Categories: ,

Product Description

EGGIES-te ziesh veze pa levozhge !
EGGIES,menyra me e lehte per te gatuar vezet e ziera pa levozhge,thjesht thyeje dhe derdhe brenda,mbylle ne maje dhe zieje…mjafton nje rrotullim,dhe ke veze te ziera ne cdo kohë!

Me EGGIES mund te ndani te kuqen nga e bardha duke i zier veç sipas deshires.
Ju mund te shtoni ereza dhe kripe sipas shijes qe para se ta zieni vezen, dhe e keni gati per te shijuar nje vakt me jo 1 por 6 veze.Dhurate ndaresja e se kuqes!

PERFITONI OFERTEN vetem per nje kohe te shkurter keni mundesine te beni tuajen nje pako me 6 eggies,dhurate ndaresja e te kuqes se vezes.

Ti vetem telefono ne nr.04 431 4360 ose dergo porosine tende ne :[email protected] dhe menjehere niset drejt teje pako vetem 1990 lekë /transporti 0 lek/

Paketimi permban : 6 Eggies (lahen lehte,futen dhe ne lavastovilje)
Dhurate 1 ndarese e se kuqes se vezes.

1 review for EGGIES

  • Besnik

    ;)

Add Review

Add Review

Related Products