0 items in the shopping cart
 • No products in the cart.

Shop

Duble Pan Graniti

5,990 LEK

Produkti me I kerkuar ne kuzhinat tuaja tashme vjen I permiresuar ne 3 karakteristika kryesore ;

 • NE 360 grade GRANIT 100% BIO
 • Zgjidhje per SOBAT: KORENT,GAZ DHE ME DRU
 • HAPESIRE E BOLLSHME JO PER NJE POOOR PER DY PULA…

Pionier I Inovacionit 2019 vjen ne permasa extra per nje familje 4 deri 6 persona !

 1. Gjatesia 36 cm
 2. Gjeresia 26 cm
 3. Dhe Thellesia e tiganit  plot 9 cm
 4. Ju do te keni 3 enë në 1 të vetme.
 5. Tigan, zgarë dhe tavë bashkë!
 6. Dhe jo me çmim të trefishtë, por vetem te njeres

Oferte Promocionale

 • Telefono dhe Porosit tani!
 • Tigani I dyanshem prej GRANITI:
 • SKUQ, PJEK dhe GATUAN si FURRE!

Është i pabesueshëm!

 • Ky tigan ka  4 shtresa graniti  jo-ngjitëse …për nje shije  të përsosur!
 • Gatim I shendetshem , ekologjik I garantuar dhe anti mikrobik.
 • Graniti ka nje ndjesi te jashtezakonshme ne prekje, e lani lehtesisht nga jashte dhe brenda… pastrohet shume here me lehte se cdo tigan tjeter.
 • Soba juaj do te jete gjithmone e paster nga sperkatjet falë një silikoni perimetrik, i cili e mbyll tiganin  hermetikisht.

TIGANII I DYANSHEM PREJ GRANITI ESHTE MULTI FUNKSIONAL!

Vemendje Miq : ju mund ti perdorni te dyja pjeset te ndara nga njera tjetra si nje zgare me vete apo …si nje tigan normal …dhe ne saje te nje mekanizmi te thjeshte ju vete I nderthurni me njeri tjetrin dhe krijoni tiganin e dyfishte.

Permiresuar ne detaje, ky tigan nuk eshte I veshur me shtresa por ne 360 grade e gjithe perberja e tij eshte 100% GRANIT.

Hapja e vecante per nxjerrjen e avullit apo yndyres se tepert bie direkt ne nje mini kontenier qe mban lengjet!…. Dorezat , falë mbylljes magnetike puthiten shkëlqyer VETEM me një prekje të thjeshtë

Le te shohim nga afer sasine e produkteve qe mund te gatuajme ne kete tigan fantastic :

Jo nje pooor dy pula ,per nje vakt te bollshem dhe plot shije.

…mbylleni kapakun dhe tani tigani u bë si tavë me një dalje të vogël të ajrit.

Silikoni e mbyll hermetikisht, duke e lene te bute brenda dhe te karamelizuar nga jashte….

Ja ku kemi nje tave plot me perime ….

Sipas deshires suaj,  mbusheni  dhe …gati per nje  vakt të shendetshem !

Shikoni pak…kemi blere levrek te shijshem ne madhesi mesatare , I nxe lehtesisht brenda dhe pjekja ne granit I jep shije te papare…ju e Marinoni si te deshironi dhe sperkatja eshte 0, e gjitha kjo  fale silikonit.

Por shume nga ju duan te dine se c ndodh me berxollat, shikoni… plot e perplot, dhe ti gatuan shpejt dhe shijshem per familjen apo te ftuarit e tu….

Tigani I dyanshem prej GRANITI quhet Multi Funksional , sepse ti ,gatuan ne dhjetra menyra :

deshiron pjese te medha pule me patate??….

Mjaftojne 3 hapa :  thjesht mbushe –shto erezat sipas deshires dhe mbylle !

Kaq e thjeshte !!!!

Specat e pjekur jane plot tul te shijshem  pooor le te argetohemi pak !

Erdhi koha per filmin e preferuar ….ja ku jane dhe  kokoshkat me pak gjalpe dhe kripe qe shijojne jashtezakonisht shume….

Telefononi tani për ta bërë tuajin Tiganin e dy anshem prej Graniti

Gatuaj ne 4 stinet e vitit shpejt ,shijshem dhe plot shendet!

Dhe nese per ju koha eshte flori, ju sjellim mjetet me te shpejta per te gatuar …

OMS COLLECTION-pionier I inovacionit , tashme ne Shqiperi !V

Category: