fbpx

COOPER PRO 360 (1+1)

5,990.00 LEK 3,990.00 LEK

Oferta: Cooper pro (1+1)vetem 3990 leke Transport 0 leke 

Kontakt: 044314360

Ju prezantojme cooper pro 360!!

Gatimi eshte bere mankth? Perfundoni gjithnje duke I djegur ushqimet dhe kaloni ore e ore te tera duke pastruar tiganet tuaj e duke I ferkuar aq shume sa me pas I hidhni ne kosh?

Kjo tashme I perket te shkuares, sepse tashme gatimi me Cooper Pro do te jete nje argetim per ju
Me ne fund ja tek erdhi dhe shpikja innovative e kuzhines qe do ti japi fund gjithe streseve tuaja te mepareshme
Shikoni sa lehte eshte te krijosh keto pjata kaq te shijshme si ompleta, veze, petulla te shijshme, por dhe cdo lloj mishi dhe most e harrojme dhe embelsirat aq te shijeshme per te gjithe familjen.

Mos kini frike…fantastiku Cooper Pro ju garanton rezultate te shkelqyera cdo ehre qe ju gatuani.
E nderetuar ne menyre te mrekullueshme me Alumin gjithashtu edhe me shtresen e qeramikes,tigani ju siguron qe ushqimi sdo te ngjitet kurre .

Nuk keni me nevoje te perdorni vaj, gjalo ose yndyrna me prejardhje kafshesh! Sa mire! Gjithshka qe duhet te beni tani eshet te thyeni vezen keshtuq e do te keni nje super gatim me veze pa asnje vaj!

Po omleta e bute ju pelqen? Pa problem.
Thjesht rrihni vezet Brenda ne tigan pa fare merak, pasi tigani nuk di te gervishet!
Dhe ja per 5 minuta omleta juaj e preferuar eshte gati

Qeramika qe mbeshtjell tiganin mundeson sigurine me te larte per ushqimin qe ju po gatuani. Por nuke shte kjo gjithshka, mos kujtoni se harruam mishin e shijshem?

Larja e fantastikut Cooper pro tashme eshte kenaqesi me vete!
Fale shtreses se mrekullueshme qe tigani ka, te gjithe lengjet rreshqasin ne siperfaqe dhe keshtu qe ju mjafton nje fshirje me leter te thate dhe ja…tigani eshte I paster si ne diten e pare!
Tigani gjithnje do te duket si I ri
Ose nese deshironi, mjafton ta vendosni Brenda ne lavapjate dhe rezultati eshte I papare.

Nuk kenia snje arsye per tu shqetesuar sepse designi I tij ergonomic I integruan ne shtresen e aluminit dhe te qeramikes mundeson qe tigani ti rezitoje perdorimit dhe viteve!

Copper Pro360 eshte tmerrsisht I lehte por I durueshem ne cdo situate…edhe ne ato me ekstremet
Thjesht shkoni hidhini ne koshe te gjithe tiganet e vjeter, dhe gjeni rehatine me CopperPro360. Me nje diameter 24 cm eshet kaq praktik dhe I rehatshem per gatime!

Por nuk kemi mbaruar ketu. Porositeni tani dhe ne ju sjellim tiganin tjeter me diameter 28 sm
Rrisni kenaqesine e gatimit me CopperPro360.

Shtresa e tij special e qeramikes nuk e prek dhe demton ushqimin…sdo keni me kurre nevoje per perdorimin e e gjalpit, vajit ose yndyrnave te tjera me prejardhje kafshesh!

The CopperPro360 is surprisingly light but durable and durable … even in the most extreme circumstances!
Tani ju mund te gatuani pjatat me te kendeshme dhe te habisni te gjithe miqte qe do provojne gatimin tuaj

Dhe pastrini? Thjesht kaloni nje leter te thate ne tigan ose perdorni lavastovilien pa asnje pike problem!
Shtresa special e qeramikes eCooper Pro360 sdo te gervishet kurre si tiganet qe ju jeni mesuar me pare,
Tigani nuk do te plaket kurre…gjithnje do te mbetet I ri!

 

Categories: ,