0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

COOKIT

5,990 LEK

COOK IT
Gatuan ne 3 minuta
Dy pllaka qeramike
Pjek ushqimin Poshte dhe Late ne kohe super te shpejte
I thjeshte ne pastrim
Gjen Vend Kudo ne kuzhinen tuaj
Per nje Mengjes te shpejte , Drek te shishme apo nje darke te shendetshme

96 in stock

Product Description

GATUAJ PER 3 MINUTA me COOK IT / Na ndiqni ne Youtube

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Related Products

× Keni pyetje ? Na shkruani !