0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

AirFryer XL

13,990 LEK

Ju prezantojme AirFryer XL, produktin e mrekullueshem te kuzhines me 6 funksione & teknologji unike qe skuq/pjek me ciklonin me ajrit super te nxehte, Me pak vaj dhe 80 % me pak yndyrna

Sensoret inteligjent te Power Air jane te programuar per temperatura dhe per pjekje perfekte per te gatuar pjatat tuaja te preferuara.

Sekreti qendron ne qarkullimin e ajrit ne forme cikloni ne 200 grade dhe ne hapsiren me ajer te ventiluar

Qarkullimi i ajrit super te nxehur , pergatit ushqimin shpejte, duke krijuar shtrese krokante ne pjesen e jashtme, dhe duke zbutur ushqimin ne pjesen brenda

Patatet do te jeni gati per 12 minuta, Karkaleca friture, krokante te pergatitura ne ajer te nxehte per vetem 10 minuta, Pule e pjekur krokante gati per 25 minuta ,Peshk dhe ushqime deti, krokante nga jashte dhe te buta brenda.

 

Available on backorder

× Keni pyetje ? Na shkruani !