fbpx

T-GRIP MAX

T-GRIP MAX

3,990.00 LEK

PAKETIMI PERFSHIN:

-DOREZA T-GRIP MAX

-RRIPAT ELASTIKE MULTI-RESISTENCE

-ANKORUESI PER DEREN

-LAKU I KEMBEVE

-DVD INSTRUKTIVE PER NJE STERVITJE HAP PAS HAPI

-GUIDA NE MANUAL

-CANTA ORIGJINALE

Na shkruaj ne WhatsApp ose Viber :+355 67 600 3434 dhe +355 67 600 9090

TELEFONO PER TE KAPUR OFERTEN :+355 (0) 4431 4360

Informacione mbi produktin:

Ky mjet unik është në gjendje te vere ne pune dhe te forcoje të gjithe muskujt e tu, nga çdo kënd, ai ju ben një stërvitje kardio, dhe montohet ne nje minute! Trajnerët dhe expertet më të famshëm në të gjithë botën përdorin T-Grip Max.

T-Grip Max është projektuar për të tonifikuar  muskujt në te gjitha drejtimet e mundshme.

T-Grip Max montohet ne cdo lloj dere në më pak se një minutë.

Vetëm kaloni sistemin e ankorimit poshte ose lart ne  çdo derë dhe mbylleni mirë ate. Pastaj vendosni kapesen me rezistencën elastike per nivelin tuaj të fuqisë dhe terhiqeni atë nëpërmjet lakut. Lidheni me dorezen e T-Grip Max, dhe … a je gati për stërvitje !!

Mund ta lidhesh T- Grip Max ne cdo lloj objekti të qëndrueshem,keshtu mund ta perdorni kudo ,ne shtepi,ne zyre madje dhe me pushime….

Kjo vegel ushtron një rezistencë progresive, e cila rritet gradualisht ndersa stervitesh…                                      T-Grip Max te jep këtë mundësi fale rripave te ndryshem elastike dhe niveleve te ndryshme te rezistences! Te lejon të ndryshoni peshen duke ndryshuar dhe pozicionin e duarve, në kete mënyrë rrit gradualisht nivelet duke filluar nga i pari … ”

Doreza T-GRIP me dizajn inovativ, e ben T-Grip shume te lehte ne perdorim

T Grip MAX u finalizua pas shume testesh ne menyre qe cdokush te stervitej si nje profesionist i vertet kudo dhe ne cdo kohe… Perdore T Grip MAX per ulje ngritje,kjo pajisje punon ne detaje cdo grup muskujsh pa qene nevoja te perdorni pesha duke reduktuar ne maximum cdo lendim muskujsh…Kur perdor T Grip MAX mund te besh levizje qe tonifikojne pjesen e siperme te trupit, mund te shtosh shume pozicione te tjera per te stervitur kofshet dhe pulpat duke rritur nivelin e forces…dhe po te vazhdosh me gjate eshte njelloj me nje seance te plote aerobie…gje qe eshte shume e veshtire te arrihet me pajisje te tjera stervitjeje…

Jane me dhjetra menyra per tu stervitur me T Grip MAX , eshte thjesht nje pajisje fantastike qe te mbush me energji,i ben muskujt gjithmone e me te dukshem, dhe mendoj kjo eshte diferenca me veglat e tjera….

kartabctv

In stock

Categories: ,