fbpx

PRESSDOME(1+1)

PRESSDOME(1+1)

5,490.00 LEK

Super oferta nga BCTV :

Te gjitha produktet per kuzhinen tuaj , kane dhurate:

1 tigan te vogel me grimca guri  me diameter 15 cm

1 pako me 6 Eggies +ndaresja e se kuqes

Per cdo blerje nga oferta ekzistuese,tarifa e transportit eshte 0 lek.

 

Perfitoni oferten sepse eshte vetem per pak dite !

Nese doni te  lehtesoni punen ne kuzhine…

Te pergjysmoni kohen e gatimit

Te ruani shijen dhe freskine e ushqimit

Shijoni OFERTEN !

Telefono tani ne 04 431 4360 !

Neser mund te mos jete me…

999 in stock

Category:

Product Description

Super oferta nga BCTV :

Te gjitha produktet per kuzhinen tuaj , kane dhurate:

1 tigan te vogel me grimca guri  me diameter 15 cm

1 pako me 6 Eggies +ndaresja e se kuqes

Per cdo blerje nga oferta ekzistuese,tarifa e transportit eshte 0 lek.

 

Perfitoni oferten sepse eshte vetem per pak dite !

Nese doni te  lehtesoni punen ne kuzhine…

Te pergjysmoni kohen e gatimit

Te ruani shijen dhe freskine e ushqimit

Shijoni OFERTEN !

Telefono tani ne 04 431 4360 !

Neser mund te mos jete me…

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Related Products