0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Vita Posture

2,990 LEK

🆕Vita POSTURE-Korrektues shpine unisex !
Ndihmon ne mbajtjen e shpatullave drejt, lehteson dhimbjen e shtylles kurrizore!
E domosdoshme per personat qe rrine per ore te gjata para PC, ne zyre apo ne kembe gjithe diten!
Me dy fasha shtrenguese ne bel, per cdo lloj moshe dhe gjinie!

Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !