0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Slen 30 (1+1)

4,990 LEK

Oferta: 1+1 vetem 4990 leke

Transport  0 leke

Kontakt: 044314360

Ju prezantojme SLEN 30. Menyren e shpejte, te thjeshte per te humbur plot 1 mase trupore ne 30 min.

Sekreti qendron ne terapine e akullt ne dobesim.

Nje kombinim unik i ingridienteve bimore,te cilet ftohin zonen  dhe shkaterrojne qelizat dhjamore duke eleminuar dhjamin e mbledhur dhe duke zvogeluar masen tuaj ne moment.

Mund te perdoresh SLEN 30 kudo  ku ke kile te teperta, ne vithje, ne kofshe, ne bark , te beli, te krahet dhe kudo tjeter, tani do te eleminoni kilet e teperta keshtu qe do te dukeni fantastic veshur me bikini.

Hiqni qafe celulitin dhe  vishni pa medyshje pantallonat e shkurta .