Proline

3,990.00 LEK 2,600.00 LEK

Product Description

Çmimi Ofertes : 19 euro
SEKRETI I KREHERIT PRO-LINE ESHTE VESHJA ME QERAMIKE TERMIKE E DHEMBEZAVE QE NGROHEN DERI NE 230 GRADE PA DJEGUR FLOKET.
PRO-LINE KREH DHE DREJTON NJEKOHESISHT,NE CDO KOHE DHE SA HERE QE DILNI NGA SHTEPIA.
DREJTON BUKUR FLOKET ME ONDE DHE KACURRELA DUKE I DHENE SHKELQIM DHE BUTESI.
PRO-LINE JU JEP CDO DITE PAMJE TE KURUAR
E SHPEJTE-EKONOMIKE-E LEHTE NE PERDORIM!

 

*CANTA TERMIKE-DHURATE

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Related Products