fbpx

Shop

Hair Genie(1+1)

3,900.00 LEK

 

Hair Genie, aparati te ri I cili depilon 100%, shpejt dhe pa dhimbje.

Oferta: blini 2 cope vetem 3900 leke

  • Heq ne moment qimet ne fytyre, qafe dhe mjeker
  • Perdoret per femra dhe meshkuj.
  • Pa dhimbje
  • Pa skuqje
  • Pa asnje njolle te mbetur
  • Heq edhe qimet e forta te meshkujve, edhe ato me te imtat te femrave
  • Perdoret edhe ne dush, e mbrojtur nga uji
Category: