0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

GELLED SET

4,600 LEK 3,990 LEK

Cmimi : 3990 lek / transport 0 lek Dhurate :30 flete alumini /Lime lemuese/Shkopi modelues

KOntakt 044314360Per here te pare furra me llampe Led per secilen nga ju ne shtepine tuaj!

Seti luksoz GELLED ka Brenda furren e pjekjes me llampe LED dhe fishe USB  që do t’ju thaje manikyr gelin ne shume pak seconda… ju beni vete manikyr apo pedikyr per nje pamje shik ne cdo moment.

SekretiI gelled qendron ne faktin se thahet pabesueshmerisht shume shpejt,me shkelqim luks dhe jetegjatesi! Teknologjia e tharjes me furren e personalizuar LED enkas per ju, ngurteson dhe than manikyrin ne vetem 30 seconda.

Thjeshte , pastro siperfaqen nga kutikulat e thara,perdor limen shkelqyese per siperfaqen e thoit dhe apliko nje here te vetme manikyr gelin …vetem nje here …nuk ka nevoje me teper.Mjafton vetem nje here furca mbi thua dhe GELLED lyen dhe shkelqen njekohesisht ! Vendosni pese gishterinjte ne furren praktike led dhe super te lehte.Per 60 sekonda jeni gati per te dale.

Furra me llampe Led me bateri dhe kabell ushqimi usb

2 shishe manikyr gel : te kuqe dhe nude

100 in stock

Category: