fbpx

Shop

Dermawand

13,300.00 LEK

Per here te pare ne Shqiperi me ekskluzivitet vetem ne BCTV vjen Dermawand

Ritkthejini lekures suaj shkelqimin e meparshem.

Dermawand, ky produkt i certifikuar nga Komuniteti Europian, bazohet ne teknologjine e Radiofrekuences, duke nxitur qarkullimin e gjakut, prodhimin e oksigjenit, shkaterrimin e qelizave dhjamore te demshme, dhe duke nxitur prodhimin e kolagjenit.

Keshtu, thojini lamtumire rrudhave, vijave ne fytyre, pucrave, strijave apo edhe celulitit.

Ne paketim vjen e perfshire : CD, manual perdorimi ne shqip, portofoli personal dhe Dermawand.

Cmim Oferte: 99 euro

100 in stock

Category: