0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Chillmax Pillow

2,990 LEK

💤 Gjumi nates nuk eshte i rehatshem ?
🤔 Vapa ju stermundon ??
🙌 Erdhi zgjidhja per ju !!
🙌 ChillMax Pillow me gel-memory
Gjithmone i fresket ,nuk ju lejon te djersini …fantastik per nje gjume te qete dhe te embel
👉 freski absolute
👉qetesi
👉relaks
 Na shkruani në inbox per te mesuar dhe perfituar nga benefitet e ketij produkti fantastik Chillmax Pillow!