0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Wonder Saw

2,900 LEK

E keni te veshtire  te punoni me sharrat e zakonshme?

Duart ju lodhen pasi e perdorni?

Harrojeni stresin dhe rrezikun!

Wonder Saw, e vogel ne dukje por multifunksionale.

Vjen Me teknologji  te avancuar,  me doppio tehe dhe me dhembeza ne formen e dhembeve te krokodilit.

Nuk ka me rendesi cfare materiali do te prisni : Gur, metal ,plastik, dru, bamboo, apo edhe xham.

Tehet e ndryshueshme te Wonder Saw te japin mundesine e prerjes se gjithshkaje pa u sforcuar aspak

Designi unik qe ka mundeson pershatjen e teheve ne 3 pozicione te ndryshme.

JU nuk do te fitoni vetem 1 por plot 7 tehe fleksibel te ndertuara ne karbon

Gjithashtu do te fitoni edhe TEHUN  me dhembeza krokodili I cili fiksohet dhe pret materialet nga me te veshtirat.

Nuk kemi mbaruar ende!

Wonder Saw permban edhe nje mekanizem preres I cili fare shpejte mund te ndaje ne dy pjese  edhe xhamin

Wonder saw, sharra multifuksionale e cila ju vjen ne ndihme ne situate te ndryshme

Porosit tani dhe do te fitoni edhe 2 tehe ndertuar ne  celik karboni te cilat mbulohen nga nje shtrese me pluhur diamentesh

E si qershia mbi torte ju sjellim Ne shtepine tuaj kete produkt  bashke me valixhen personale, pra cdo vegel vendoset ne vendin e vet .

Wonder Saw, e vogel ne dukje por multifunksionale

Telefono tani ne numrin e shfaqur ne ekran dhe ju vjen ne shtepi kombinimi perfekt dhe teper funksional per nje cmim special prej vetem 2900 lekesh!

Telefono tani dhe fitoni setin e sharrave bashke me valixhen  Wonder Saw per vetem 2900 leke

× Keni pyetje ? Na shkruani !