Shop

UNIVERSAL LIGHT

5,490.00 LEK

Bctv sjell per ju : Universal Light- 7 llamba LED qe ndizen me ane te sensoreve te levizjes.

Universal Light mund te vendoset ne cdo vend te shtepise suaj dhe nuk ka nevoje per instalim.

7 llambat LED ju sigurojne deri ne 100.000 ore ndricim.
Fiket automatikisht pas 60 sek per te shmangur harxhimin e panevojshem.

Perfito oferten e mrekullueshme:Paguaj 1 dhe merr 1 tjeter Universal Light totalisht falas.
Perdoret me bateri ( 4 bateri 1,5 V- AA, te cilat nuk jane te perfshira )
Cmim prezantues : 1+1 dhurate 5490 leke+kosto e transportit

999 in stock

Category:

Product Description

Bctv sjell per ju : Universal Light- 7 llamba LED qe ndizen me ane te sensoreve te levizjes.

Universal Light mund te vendoset ne cdo vend te shtepise suaj dhe nuk ka nevoje per instalim.

Ndriconi menjehere hapesiren ku ju hyni duke siguruar veten, familjen apo miqte tuaj .
Nuk ka nevoje per instalim per shkak te adezivit teper rezistent qe mund te ngjitet ne te gjitha llojet e siperfaqeve.

Rrotullohet 360 grade , perfekt per te ndricuar ne cdo drejtim.
Sensoret e tij te levizjes e aktivizojne Universal Light automatikisht. Mjafton qe nje person apo makine te levize afer tij.Vendoseni ne garazhin tuaj dhe Universal Light do te ndizet perpara se ju te hyni.

7 llambat LED ju sigurojne deri ne 100.000 ore ndricim.
Fiket automatikisht pas 60 sek per te shmangur harxhimin e panevojshem.

Perfito oferten e mrekullueshme:Paguaj 1 dhe merr 1 tjeter Universal Light totalisht falas.
Perdoret me bateri ( 4 bateri 1,5 V- AA, te cilat nuk jane te perfshira )

Shkruani porosine tuaj ne [email protected] ose telefononi ne nr: 04 431 4360 dhe operatoret telefonike jane ne dispozicionin tuaj.

Cmim prezantues : 1+1 dhurate 5490 leke+kosto e transportit

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Related Products