SPRAY SECURE

SPRAY SECURE

2,690.00 LEK

Uji deperton ngado,ne mur, tavan apo dritare…Keni lageshtire ne shtepi???

Ju prezantojme  SPRAY SECURE-menyra me e thjeshte, ekonomike dhe sh praktike per te mbyllur vrimat shume shpejt.

-Riparon dhe izolon çatite.

-Spray Secure deperton ne thellesi duke mbushur te gjitha gropat ,krijon nje pengese rezistente dhe te papershkrueshme nga uji.

-Eshte zgjidhje perfekte per cdo riparim ne shtepi.

-Mbron çdo siperfaqe nga depertimi i ujit dhe lyhet lehtesisht me boje.

 -E çara mbyllet njëherë e përgjithmone!

-Mbron muret nga prishja

-Eleminon ne menyre te menjehereshme rrjedhjet dhe demtimet,

Apliko  SRAY SECURE aty ku keni nevoje,lere pak te thahet dhe eshte persosmerisht gati!

997 in stock

Category:

Product Description

Uji deperton ngado,ne mur, tavan apo dritare…Keni lageshtire ne shtepi???

Ju prezantojme  SPRAY SECURE-menyra me e thjeshte, ekonomike dhe sh praktike per te mbyllur vrimat shume shpejt.

-Riparon dhe izolon çatite.

-Spray Secure deperton ne thellesi duke mbushur te gjitha gropat ,krijon nje pengese rezistente dhe te papershkrueshme nga uji.

-Eshte zgjidhje perfekte per cdo riparim ne shtepi.

-Mbron çdo siperfaqe nga depertimi i ujit dhe lyhet lehtesisht me boje.

 -E çara mbyllet njëherë e përgjithmone!

-Mbron muret nga prishja

-Eleminon ne menyre te menjehereshme rrjedhjet dhe demtimet,

Apliko  SRAY SECURE aty ku keni nevoje,lere pak te thahet dhe eshte persosmerisht gati!z

SRAY SECURE eshte :

-rezistent ndaj nxehtesise,

-duron te ftohtin pa thyerje dhe plasaritje!

-rezistent ndaj cdo kushti atmosferik.

Perdoret :

-ne ambjentet brenda

-ne ambjentet  jashte

-mbi cdo siperfaqe :druri,plastike apo akrilik.

Spray Secure garanton izolim dhe mbrojtje per te gjithe jeten!

Produkt I domosdoshem per riparimet e shtepise,ne cdo siperfaqe.

Konfeksioni permban 420ml lende izoluese

Çmimi :2690 leke+kosto e transportit

2 reviews for SPRAY SECURE

  • ramadan

    ;)

  • Besnik

    ;)

Add Review

Add Review

Related Products