fbpx

Shop

Softy

3,990 LEK 2,600 LEK

Oferta: 2600 leke Transport 0 leke

Kontakt: 044314360

Softy, dysheku unik me ajer vjen ekskluzivisht bashke me canten dhurate vetem nga BCTV.

Dysheku eshte afro 2.5 m gjatesi, super rezistent, nuk gervishtet apo cahet, ne tre ngjyra: Blu, Portokalli, Pink

Perdoret ne piknik, plazh, pishine, mal, det apo edhe ne shtepi.

Mbushet lehtesisht me ajer, me nje rrotullim te vetem, dhe eshte gati per tiu dhuruar relax kudo qe ndodheni.

Futet ne cante dhe transportohet kudo dhe kurdo.

 

Categories: ,
1
×
Deshironi te perfitoni Softy me canten dhurate vetem 2600 leke?