0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Smart Ding

3,200 LEK

Dikush ju perplasi deren e makines me karrocen e ushqimeve?

Apo e keni goditur vete me nje shtylle nderkohe qe po hapnit deren?

Deshironi ta riparoni makinen duke mos shpenzuar shuma te medha parash?

Eshte teper e thjeshte

Smart Ding, eshte menyra me e thjeshte  e me e shpejte dhe ekomomike per te bere makinen tuaj duket si e re serish

Me smart ding demtimi zhduket ne sekonde sepse eshte I njejti system qe perdoret nga ekspertet e rregullimit te makinave por me nje ndryshim teper te madh ne cmim

I thoni lamtumire gropave dhe demtimeve ne dyer apo ne pjesen e perparme te makines

U goditet ne parkim? Nuk ka problem

Smart ding eshte zgjidhja! Aplikoni  ngjitesin special ne kembezen fiksuese, vendoseni ne qender te deformimit, lijeni per pak minuta, e me pas vendosni uren terheqese, dhe rrotulloni mekanizmin deri sa deformimi te zhduket

Smart ding vjen me 3 kembeza fiksuese ne permasa te ndryshme

Kurseni kohe dhe para duke rregulluar demtimet vete ne menyre kaq te  thjeshte

Funksionon ne demtime te vogla apo te medha

E nese makina juaj ka deformime, erdhi koha per zgjidhje

I thoni lamtumire demtimeve ne deren e makines, e mos u friksoni me nga incidentet ne parkim

Aplikoni  ngjitesin special ne kembezen fiksuese, vendoseni ne qender te deformimit, lijeni per disa minuta, e me pas vendosni uren terheqese, dhe rrotulloni mekanizmin deri sa deformimi te zhduket

Eshte menyra me e thjeshte, me e shpejte dhe ekomomike per te bere makinen tuaj te duket si e re serish

Me smart ding demtimi zhduket ne sekonde

Telefoni tani dhe fitoni systemin e plote te Smart Ding i cila perfshin: uren terheqese, 3 kembeza, pistoleten profesionale te silikonit dhe 2 shirita silikoni mjatueshem per te riparuar shume demtime per nje oferte te mrekullueshme: vetem 3200 leke

Telefononi tani dhe sistemi Smart Ding behet I juaji per vetem 3200 leke

× Keni pyetje ? Na shkruani !