SLIDE SLIM

SLIDE SLIM

5,490.00 LEK

Slide Slim: Prodhuar nga Jorge Hane jane shollët universale qe permiresojne posturen e trupit dhe ju ndihmojne te bini ne peshe vetem duke ecur.
Slide Slim mund te perdoren ne te gjitha llojet e kepuceve dhe jane te disponueshme ne dy modele te vecanta nje per meshkuj dhe nje per femra.

Oferta jone : Bli 1+1 dhurate

Cmimi : 5490 lek+kosto e transportit
Paketimi permban : 2 pale Slide Slim (zgjidhni sipas deshires per meshkuj apo femra)

1000 in stock

Category:

Product Description


Slide Slim: Prodhuar nga Jorge Hane jane shollët universale qe permiresojne posturen e trupit dhe ju ndihmojne te bini ne peshe vetem duke ecur.

“Slide Slim ec dhe humb peshe” te lejojne të:

-Kesh kemben te pozicionuar mire dhe me mbeshtetjen e duhur harkore per te patur pozicionimin e duhur dhe per te gjetur ekuilibrin perfekt.

-Korigjojne drejt`qendrimin e trupit.

-Reduktojne dhimbjen e gjunjeve, ijeve dhe te shtylles kurizore.

-U jep tonifikimin e duhur pulpave, kofsheve dhe fundshpines tuaj.

-Keshillohet per te gjitha grupmoshat :meshkuj dhe femra, te rinj dhe te moshuar. Sidomos per personat me nje stil jetese sedentar dhe pasiv.

Vlejne shume edhe per atletet te cilet vuajne impaktin ne shollen e kembes 300% deri ne 400% me shume se nje njeri I zakonshem.

Dizajni I tyre unik dhe ekskluziv eshte krijuar me teknologji te larte:

-kane nje shtrese me material amortizues

-nje shtrese Airfoam

– ekskluziv, materiali cilesor Kevlar I cili I cili mbron dhe adaptohet me harkun e kembes duke zbutur dhe amortizuar te gjitha llojet e ndikimeve te jashtme.

-nje veshje tekstile antibakteriale dhe higjenike qe do ti mbaje kembet tuaja gjithmone te fresketa

-jane te lehta dhe lahen me dore

Slide Slim mund te perdoren ne te gjitha llojet e kepuceve dhe jane te disponueshme ne dy modele te vecanta nje per meshkuj dhe nje per femra.

Oferta jone : Bli 1+1 dhurate

Cmimi : 5490 lek+kosto e transportit

Paketimi permban : 2 pale Slide Slim (zgjidhni sipas deshires per meshkuj apo femra)

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Add Review

Add Review

Related Products