fbpx

Shop

Slenlux jeggings(1+2)

3,890.00 LEK

Categories: ,

Product Description

Cmimi ofertës : 29 euro
Slenlux jeggings: Ultra komode,sportive dhe moderne,te rehateshme dhe luksoze.
-Me te lehta se ajri,me xhepa te vertete, bel i larte, zhdukin vijezimet e te brendshmeve,modelojne te pasmet,kofshet dhe pulpat duke ju dhuruar nje pamje sexy dhe teper femerore!
Bli NJE dhe merr TRE dhurate ! Ndjehesh SHKELQYER ! Dukesh SHKELQYER
 Pako permban : 3 pale te gjata (blu, te zeza,gri)
Brand origjinal JEGGINGS nga BCTV 

Related Products