0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

One Power Readers

3,990 LEK

✔Syzet Korigjojne nga +0.5 deri në +3.5 diopter me Autofokus.
✔Ndani me familjen dhe miqtë tuaj duke perfituar oferten 1+1 vetem 3990 leke!
✔Lentet optike me Auto Focus dhe fleksibe nga Optic Shkenca jane projektuar per cdo numer nga +0,5 deri ne +3,5 diopter!
✔Lexoni ekranet e vogla ose ekranet kompjuterike, fusni perin ne gjilpere apo germat e vogla te kutive te ilaceve!
✔Asnjë syze nuk ndryshon!
✔Rregullon shikimin nga afer në pikat e forta të ndryshme në varësi të nevojës suaj!
✔E disponueshme në 2 stile:
✔Klasike
✔Moderne

Per cdo blerje fitoni automatikisht syzet Sun Power Readers me lente mbrojtese nga dielli dhe fuqi lexuese me autofocus -50%!

Clear selection
SKU: N/A Categories: ,
× Keni pyetje ? Na shkruani !