0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Leggings Lekurë

2,600 LEK 1,200 LEK

Cmimi Ofertes: 1990 leke, transport 0 leke

Kontakt: 044314360

Leggings Lekure, me efekt push up, ju bejne te ndiheni mire, material higjenik i cili ju mban ngrohte dhe ju tregon me forma perfekte

Të buta, të rehatshme, me 2 xhepa pas, modelojnë kofshët dhe mbi të gjitha Pamje Klas! Leggings Lëkure në ngjyrë kafe dhe të zeza i gjeni në Bctv! Leggings lëkure janë ndërtuar me teknologjinë push up, që ngrenë të pasmet dhe eliminojnë shenjat e të brendshmeve intime.

Category: