fbpx

Shop

Glow Bright Festive Lights

6,990 LEK

Cmimi Ofertes: 6990 leke

Kontakt 044314360

Glow Bright Festive Lights

Super produkti i zbukurimit te festave per cdo event familjar apo festa me shoqerine:
Dhuron nje Show Elegant te dritave Led.

Jashtezakonisht i bukur eshte efekti lazer qe te fut ne magjine e yjeve ne ngjyre jeshile dhe te kuqe, por projektori i ri nuk esht lazer por LED dhe perdoret ne ditelindje femijesh te rinjsh apo gjysherit!

Ne Hallowe’en party apo festa romantike!

Nje super dhurate per Ditet e Lumtura te fundvitit!

Me 10 disqe formash , me te gjitha ngjyrat .
Set me te gjithe aksesoret +telekomanda.

Category:
1
×
Deshironi te perfitoni Laserin me 40 figura per 6990 leke?