Shop

Climb Cart

7,490 LEK 4,990 LEK

SUPER OFERTA: 6990 LEKE Transport 0 leke Kontakt: 044314360Transportimi I sendeve tuaja larte e poshte neper shkalle eshte nje mankth I vertete.. dhe peshat e medha mund tiu demtojne.Epo, jo me! Tani ju sjellim Climb Cart, produktin me 6 rrota, per cdo terren, e cila ju lejon te keni lirine dhe mundesine te shkoni lart e poshte, kudo qe deshironi.Kjo karroce e re dhe innovative ngjit shkallen bashke me ju, ndaj nuk do tiu duhet ta ngrini peshe, por thjesht do e terhiqeni pak neper shkalle ku Climb Cart do te nis te rrotullohet. Eshte kaq e thjeshte

Tani ju jepet mundesia te levizni lirisht cdo gje, kurdo dhe kudo dhe permbajtja prej tubi te forte celiku siguron perballimin e peshave te medha deri ne 40 kgDhe shikoni se cfare mund te mbajeTani eshte shume e thjeshte te mbani shume qeska me ushqime njekohesisht deri en shtepiDhe rrotat per cdo terren rreshkasin mbi bar ose zhavorr me thjeshtesi.Kalon butesisht mbi tulla apo rere dhe ngjit shkallet paavrsisht materialit qe kane.Struktura e lehte qe ka, paloset lehtesisht dhe mund ta vendosni Brenda ne dollap ose edhe poshte krevatit.

E merrni edhe nese udhetoni me makine, apo edhe Brenda ne valixhe tuaj

 

 

Categories: ,