0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

CLEVER CANE

2,200 LEK

Oferta: 2600 leke Transport 0 leke

Kontakt 044314360

Ky bastun eshte i jashtezakonshem, shpikja me e re me dopio doreza, i cili ju ofron maksimumin e mbeshtetjes dhe ekuilibrit per tu ngritur me shume lehtesi.Mjafton te hapni dorezen,perkuleni para dhe ngrihu ,ec apo ulu pa asnje veshtiresi!

Forma ergonomike e bastunit te lejon te shperndash peshen trupore ne menyre te njetrajtshme, duke te dhene stabilitet dhe besim ! Ti çohesh, ulesh dhe ecen pa ndihmen e askujt.

Bastuni inteligjent ka nje baze mbeshtetese qe adaptohet me cdo lloj terreni,nga pllakat e lemuara deri tek trotuaret.Sekreti qendron ne koken rrotulluese 360 grade me tre kembe anti rreshqitje qe garantojne ekuiliber dhe vetebesim ne ecje.

E rregullon si te duash lartesine nga 86 cm deri ne 96 cm pasi ka 5 nivele gjatesie.

Por mbi te gjitha ne doreze eshte e inkorporuar nje drite LED qe te ndihmon te ecesh gjate nates.Ti shikon drejt ose mund ta perkulesh para , dhe shikon lehtesisht dyshemene ku duhet te kalosh.

Por ajo qe nuk eshte pare ne asnje bastun tjeter eshte alarmi i sigurise. Kur ndjehesh ne rrezik menjehere shtyp butonin ,aktivizo alarmin dhe njerezit rrotull menjehere do t ju vijne ne ndihme

 

 

1000 in stock

Category: