fbpx

Shop

Cami Bra

2,190.00 LEK

Categories: ,

Product Description

Cmimi i Ofertes: 16 euro

CAMI BRA :3 super cilesi ne 1 veshje te vetme…

  • E vetmja kanotjere /korse me teknologji reduktive !
  • Përberje TERMALINE ne 360 grade !Zvogelon 2 masa trupin tuaj!
  • Pjesa e gjoksit me kupa per nje super pamje!

CAMI BRA

Ngjesh belin-Ngre gjoksin

PERDORENI SI VESHJE INTIME  APO ME XHINSET TUAJA TE PREFERUARA

1-e zezë

2-e bardhë

3-bezhë

Teper e limituar ne sasi,

oferte qe zgjat pak dite!

Cami bra veshja qe I jep forme trupit tuaj ! Porosit tani dhe fito dhurate 2 pale geta Magic Collant (kujdes e ke foton dublikoje)

Cmimi : 2190 lek  /pa pagese transporti direkt ne doren tuaj/

Related Products