fbpx

BIOSHAPER(3 ne 1)

3,500.00 LEK 2,990.00 LEK

Oferta: 2990 leke (3 ne 1) Transport 0 leke

Kontakt: 044314360

BCTV sjell per ju : BIOSHAPER -zgjidhja e vetme inteligjente e korsesë se padukshme dhe pa qepje.
Sekreti ?…Biokristalet ose Kristalet organike aktive jane minicopeza te nderthurura me tekstilin special te copes dhe ka nje efekt te shkelqyer elastik ,ka nje jetegjatesi pa limit,dhe me kryesorja nuk do djersini kurre.
Pse duhet te blini BIOSHAPER?
…sepse :
-Sheshon barkun tuaj!
-Bioshaper eshte korse e padukshme qe modelon trupin!
-Zhduk pamjen e rrudhave apo celulitin,
-Ngre dhe tonifikon te pasmet
-nuk djersin
-perberja me kristale organike i jep jetegjatesi pa limit
-nuk ka tegela apo qepje qe te bezdisin
-…do t ju beje te zbrisni 2 numra nga masa juaj…
Bioshaper –korseja e padukshme : te gjitha te mirat ne nje korse te vetme…
Porosit tani Bioshaper dhe do te merrni pervec trupores dhe korsene e kofsheve qe ngre dhe tonifikon te pasmet!
Do te merrni gjithashtu dhe sutjenat e padukshme Bioshaper!
Per ju ,ne sasi te limituar, blini 3 dhe paguani vetem 1 !
Mos e humbni kete oferte ! Kujdesuni per pamjen tuaj ! E vetmja korse pa tegela ,pa qepje dhe e padukshme! Mban trupin te ajrosur,masazhon dhe heq peshe njekohesisht, e mbi te gjitha zgjat nje jete!

In stock

Categories: ,